Ludo King

Masa oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 196 MB
  • Version 2.3
  • Dil İngilizce
  • Firma Gametion
Pek çok kişi tarafından oynanan Ludo King; çapraz platformlu ve birçok oyunculu bir oyundur.

Pachisi oyunundan türetilen Ludo King, çapraz platformlu bir oyun olmasından çok ailenizle veya arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz eğlenceli ve heyecan verici bir oyundur. Yeni özellikleri ve özel modları ile kullanıcılarına sunulan Ludo King oyunu video oyun uygulaması olarak sizlere sunuluyor.

2 veya 6 kişi arasında oynanabilen bu oyunu dilerseniz bilgisayara karşı, dilerseniz de arkadaşlarınıza karşı oynayabilirsiniz. Ayrıca Dünya'nın her yerinden insanlara karşı oynama seçeneğine de sahip olabileceğiniz Ludo King oyununda tercih sizin! Oldukça basit olan bu oyunda her oyuncuya 4 jeton verilmektedir. Bu jetonlarla panonun tam dönüşünü gerçekleştirdikten sonra bitiş çizgisine gelmeniz yeterli olacaktır.

4 jetonunun dönüşünü ilk tamamlayıp kenara koyan kişi oyunu kazanır. Bununla birlikte her hamle yalnızca altı yüzlü kalıbın atılmasıyla başlamaktadır. Her oyunda olduğu gibi Ludo King oyununda da rekabet, rakibinizin sizin yolunuzda size ait simgeyi almasıyla gerçekleşir. Tekrar oyuna girebilmeniz için yapmanız gereken şey, altı yüzlü kalıbı atmanız olacaktır.

İlk bakışta basit gibi görünen Ludo King oyunu; son derece keyifli olsa da bir o kadar da zorlayıcıdır. Rakiplerinizi yenerek skor tablosundaki en yüksek puanlara sahip olmak istiyorsanız, değişik modlarda yarışabilirsiniz. Birden çok moda sahip bu oyunda birbirinden eğlenceli seviyeler de yer alıyor.

Sizde Ludo King oyununu oynayarak skor tablosuna adınızı yazdırabilirsiniz!

Daha Fazla Göster
Ludo King indir
DİĞER SÜRÜMLER